Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
My NameRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0- Oh, Yeojeong: SpringRated ★ 5.0
- Oh, Yeojeong: SummerRated ★ 5.0
- Oh, Yeojeong: BusanRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0