Movies
Ratings
144
Inside JobRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0