Titles you rated
The ChampRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 0.5
The Disaster ArtistRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The Day AfterRated ★ 3.0
HahahaRated ★ 2.5
BrazilRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
Horrible BossesRated ★ 3.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 1.0
The Bank JobRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.0
PreciousRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Maggie's PlanRated ★ 3.0