Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
The NunRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5