Titles you rated
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
QuickRated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0- BlackRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 1.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0