Titles you rated
PeninsulaRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0