Titles you rated
Gran TorinoRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
ElvisRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
The BoatRated ★ 3.5
FracturedRated ★ 3.0
The Adam ProjectRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 4.0