Series
Ratings
97
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
Dexter: New BloodRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 3.0
One Ordinary DayRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
The LiberatorRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0