Titles you rated
The FabelmansRated ★ 4.5
ArgylleRated ★ 2.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5