Titles you rated
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.0
The HostRated ★ 2.0