Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Love at First SightRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.5