Movies
Ratings
589
Stuck in LoveRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Nick and Norah's Infinite PlaylistRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 1.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5