Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
The KingRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Apocalypse NowRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0