Titles you rated
Hell or High WaterRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 1.0
The Truth BeneathRated ★ 4.5
Bangkok RevengeRated ★ 0.5
The Legend of TarzanRated ★ 1.5
WarcraftRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Hardcore HenryRated ★ 0.5
The WailingRated ★ 5.0
CircleRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
Return to SenderRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 2.0