Titles you rated
- The GlimmeringRated ★ 3.5
NELLA FANTASIARated ★ 3.0
Black Rain White ScarsRated ★ 3.0
Landscapes and FiguresRated ★ 3.5
The Land at NightRated ★ 4.0
Bardelys the MagnificentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 3.5
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.0
Rainbow DiaryRated ★ 3.0
The City of Chromatic DissolutionRated ★ 3.5
The Room of Chromatic MysteryRated ★ 4.0
EikonRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5- HorizonsRated ★ 4.5
The SuppliantRated ★ 3.5
The Sparrow DreamRated ★ 4.0
“Der Klang, die Welt…”Rated ★ 3.5
Among the EucalyptusesRated ★ 4.0
Pitcher of Colored LightRated ★ 4.5