Titles you rated
The PostRated ★ 5.0
Lady MacbethRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Queen of WalkingRated ★ 4.5
MissingRated ★ 5.0
The House of UsRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 5.0
Nothing Fancy: Diana KennedyRated ★ 5.0
Personal ShopperRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Faces PlacesRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Our Love StoryRated ★ 4.5
Two Days, One NightRated ★ 5.0