Titles you rated
A Melody to RememberRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
MossRated ★ 3.5
The Big PictureRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
- LibidoRated ★ 0.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5