Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
RebeccaRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0