Titles you rated
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Japan Sinks 2020Rated ★ 0.5
Movie RoomRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5