Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
HerRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0