Titles you rated
Never Back DownRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 3.5
The TownRated ★ 4.5
No.3Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0