Movies
Ratings
821
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 1.5
BirthdayRated ★ 0.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 3.0