Titles you rated
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
Unsolved: The Murders of Tupac and the Notorious B.I.G.Rated ★ 3.5
GlóriaRated ★ 4.0
captiveRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
HollywoodRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
The WireRated ★ 3.5
The WireRated ★ 3.5
MacGyverRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 4.0
Boardwalk EmpireRated ★ 3.0
EntourageRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 3.5
Generation KillRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 3.5
Under the DomeRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.0