Titles you rated
Hometown Over the Hill Season 1Rated ★ 3.0- A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 3.0
The Great MerchantRated ★ 3.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 2.5
The Goddess of FireRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 2.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0