Series
Ratings
200
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 0.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0- LutherRated ★ 2.5
DevsRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.5
Downton Abbey Season 2Rated ★ 4.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.5
Half-Moon FriendsRated ★ 0.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
iKON PICNICRated ★ 0.5- Take Care of the WitchRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.0
The Morose Mononokean IIRated ★ 3.5
Hakata Tonkotsu RamensRated ★ 4.0
Skull-face Bookseller Honda-sanRated ★ 3.5
Ascendance of a BookwormRated ★ 3.0