Movies
Ratings
188
Die HardRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Four LoversRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0