Movies
Ratings
263
IntentionRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
RoomRated ★ 3.5
SafeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
AllegiantRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
London Has FallenRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.5