Series
Ratings
297
My MisterRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
ReturnRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.0
My Golden LifeRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 1.5
Dr. JinRated ★ 2.0
Goodbye Dear WifeRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 1.0