Movies
Ratings
1302
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 1.5
Seven SamuraiRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Lady SnowbloodRated ★ 3.5
HornsRated ★ 2.5
After YangRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 1.5
Heart BlackenedRated ★ 3.5- Her 5th RoomRated ★ 2.0
It’s Okay!Rated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5