Movies
Ratings
104
New WorldRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
GloveRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 2.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
High School MusicalRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5