Titles you rated
SinnersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Date NightRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
The FarewellRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 3.5
The GorgeRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Pocahontas II: Journey to a New WorldRated ★ 2.5
PocahontasRated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 3.5
Grandma's BoyRated ★ 3.5