Series
Ratings
125
Warm and CozyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0- Two WivesRated ★ 2.0
Seoul 1945Rated ★ 5.0
Jang Hee BinRated ★ 2.5
Yellow HandkerchiefRated ★ 3.0- My Lovely FamilyRated ★ 2.0
PresidentRated ★ 4.0
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
When I Was The PrettiestRated ★ 4.0
Pure in HeartRated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.0
My Daughter the FlowerRated ★ 2.0
The Great King, SejongRated ★ 5.0
Empress CheonchuRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
Over the RainbowRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 2.0
The King and IRated ★ 2.5