Movies
Ratings
1502
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
DogManRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Anna KareninaRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
The AmateurRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
SaltburnRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5