Movies
Ratings
369
DevilsRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0