Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.5