Movies
Ratings
110
BeethovenRated ★ 5.0
Child's Play 3Rated ★ 0.5
Between Love and HateRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
FameRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Shakespeare in LoveRated ★ 5.0
I Am The KingRated ★ 3.5
ShineRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.5
RayRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0