Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 0.5
Inside MenRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.0- WishRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 1.0
New WorldRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0