Movies
Ratings
507
MonsterRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Talk to MeRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 0.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.0