Titles you rated
SeaspiracyRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0- SawRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0- The WickedRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.5