Titles you rated
Money's WarfareRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.5
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
One PieceRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5