Series
Ratings
101
Dummy MommyRated ★ 4.0
The MusicalRated ★ 3.5
Idle MermaidRated ★ 3.5- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Cheo YongRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.5
Operation ProposalRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 4.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.5
Heading to the GroundRated ★ 2.5
Glory JaneRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
I Do, I DoRated ★ 3.5