Movies
Ratings
153
FrankensteinRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
20th Century GirlRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0