Series
Ratings
18
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 1.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Midnight Horror StoryRated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 3.5