Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
The LeopardRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- The Scandal of ChunhwaRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
When the Stars GossipRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 4.5
WongyeongRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
To My HarryRated ★ 3.5