Movies
Ratings
461
MotherRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 2.5
#AliveRated ★ 1.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
TenetRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The Lake HouseRated ★ 3.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.0
The Kissing BoothRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 2.5
I OriginsRated ★ 3.5
ContactRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5