Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Rated GRated ★ 4.5
Rain or ShineRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0