Titles you rated
ThorRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Match PointRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5