Movies
Ratings
573
AssassinationRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.5
2046Rated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
ContactRated ★ 5.0
LavaRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0