Series
Ratings
50
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
LIFERated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0