Movies
Ratings
119
Happiness for SaleRated ★ 2.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
StokerRated ★ 2.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 3.5
PenelopeRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
My WayRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 2.5
Children...Rated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 2.0
The SuspectRated ★ 4.0